.

.

ABLEGRID Автомобил Адаптер за Полнач Кабелот за Напојување за Sylvania SDVD8730 8732 DVD Плеер ADP-501A

ABLEGRID Автомобил Адаптер за Полнач Кабелот за Напојување за Sylvania SDVD8730 8732 DVD Плеер ADP-501A

DEN 153.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

◆〖Модерен Дизајн〗 : Ablegrid Бренд Замена На Производот.( НЕ Вистински ) Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба. ◆〖БЕЗБЕДНОСТ〗 - Замена на Производот! (Не-ОЕМ но, 100% Компатибилен)// DC Автомобил Полнач. ◆〖Обезбедување на квалитет〗 : ABLEGRID полначот се сертифицирани со CE, ROHS стандардот. ◆〖Високо Заштита〗 : Overcharge Заштита, Како Прекуструјна Заштита, Overvoltage Заштита Од Краток Спој Заштита.ABLEGRID Автомобил Адаптер за Полнач Кабелот за Напојување за Sylvania SDVD8730 8732 DVD плеер ADP-501 A.ABLEGRID Автомобил Адаптер за Полнач Кабелот за Напојување за Sylvania SDVD8730 8732 DVD плеер ADP-501 A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата