.

.

Силиконски Стол Нога Заштитници со Чувствува за Тврдо дрво Подови (12 КОМПЈУТЕРИ), Силикони Мебел Нога Маска Подлога за Заштита на Подови од Гребнатини и Бучава, Неп?

Силиконски Стол Нога Заштитници со Чувствува за Тврдо дрво Подови (12 КОМПЈУТЕРИ), Силикони Мебел Нога Маска Подлога

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✿【Надградба Подобрена Верзија】:Со цел да се движат лесно, ние додадете чувствува врз основа на заштитна силиконска маска, и додадете слој на силно лепило во средината за да спречите испаѓање. ✿【Широка Примена Големина】:Ова е погодна за на круг стол нозе, со дијаметар од 30-45mm / 1.18-1.77 инчи; Погоден за плоштадот стол нозе, со рабовите помеѓу 23.5-36mm / 0.93-1.42 инчи.И други форми на маса и стол нозе се исто така применливи. ✿【Добар Употреба Ефект】: Нашата продавница има различни големини на стол силикони капаци за вас да се избере, пред купување, ве молиме да се измери големината на нозе на маса и столче, изберете соодветна големина.Кога ќе ги користат нашите стол нога заштитници, вашиот тврдо подот ќе бидат добро заштитени, и таму ќе биде никој бучава кога се движат мебел и лесно може да слајд мебел. ✿【Лесно да се Инсталира】:Можете директно инсталирање на стол нога маска без алатки, и можете дури и needn не се чисти на стол нога пред да го користите. ✿【Висок Квалитет на Услуга】: задоволството на Клиентите е многу важно за нас.Ако имате било какви проблеми или не се задоволни со производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги реши во време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата