.

.

Крупните 14x14 Преголеми Микрофибер Крпи за Чистење, Екстра Дебели за Подобар Стисок, Премиум Квалитет за Чистење на Очила, Компјутери, Екрани, Музички Инструменти и ?

Крупните 14x14 Преголеми Микрофибер Крпи за Чистење, Екстра Дебели за Подобар Стисок, Премиум Квалитет за Чистење

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлична За Чистење на Очила, Таблети, Сите Видови на Екрани, Музички Инструменти и Било Деликатна Површини.Нашите високо оценет и многу популарни Микрофибер ткаенина за чистење на леќите е исклучително ефикасна, безбедна на повеќето деликатна предмети.Нашите ултра-фини премиум микрофибер крпи се дизајнирани да одговараат на највисоките стандарди за квалитет.Големина : 14"x 14", Боја : Светло Сина.Материјал : 20% polyamide,80% полиестер.Ја избрише секоја солза од нафта и нечистотија со само еден удар, 100% Безбедно на сите Површини на машината, Машината Перат и Еднократно. * Одлична За Чистење на Очила, Таблети, Сите Видови на Екрани, Музички Инструменти и Било Деликатна Површини. * Нашите високо оценет и многу популарни Микрофибер ткаенина за чистење на леќите е исклучително ефикасна, безбедна на повеќето деликатна предмети.Нашите ултра-фини премиум микрофибер крпи се дизајнирани да одговараат на највисоките стандарди за квалитет. * Исклучително Висок Квалитет За Најдобри Чистење. * Материјал : 20% polyamide,80% полиестер. * Боја : Светло Сина * Големина : 14"x 14" * Пакување : 1 buc/торба. * Ја избрише секоја солза од нафта и нечистотија со само еден удар * 100% Безбедно на сите Површини * Машина Перат и Еднократно * Висок квалитет : Повеќето Напредни Производствени Капацитети Се Користи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата