.

.

Кристал Коса Врски Еластична (3Pcs), Доста Функционални Коса Scrunchies венчиња конска опашка Носителот Симпатична Мода Коса Додатоци Идеален За Жени, Девојки Деца (Тип Б)

Кристал Коса Врски Еластична (3Pcs), Доста Функционални Коса Scrunchies венчиња конска опашка Носителот Симпатична

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Количина - 3 Pcs кристал коса врски, розева, сина, шампањ.Материјал - Вештачки кристал, високо еластична гумени бендот.Димензија - Внатрешен дијаметар 1.9 инчи, Надворешниот дијаметар од 2.8 инчи.Роман Дизајн - Модни и убава, исклучителна изведба.Домот на Лејди или Девојка Коса Додатоци - Совршени за свадба, забава, танц, матурска или било какви други прилики.Тоа Ќе Го Украсите Вашиот Живот! 1. Кристал еластична коса врски 2. Мода и убава, таписерии изработка 3. Погоден за различни прилики или дневни 4. Идеален подарок за малите девојчиња, пријател, жена или мајка ПАРАМЕТАР : Бренд : BENPIN Количина : 3 Еез Објект Тежина : 20g / парче Материјал : Вештачки бисери, крпа цвет, високо еластична гума бенд ВОВЕДУВАЊЕ НА БРЕНД – BENPIN Време е ограничен, но, со добра имагинација е бесконечна.BENPIN – градење на деликатна живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата