.

.

VAGA Сет на 3pcs Прецизни Пинцети, Направени од Stainelss Челик, Коса, и Остра и Права, Сина Боја во Заштитен СТП Торба за Веѓите, Ingrown Коса, Удирање, Splinters Отстранување и Израб?

VAGA Сет на 3pcs Прецизни Пинцети, Направени од Stainelss Челик, Коса, и Остра и Права, Сина Боја во Заштитен СТП

DEN 203.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛИЦЕТО КОСА REMOVERS : Секој совет за друга цел - пинцети прецизност, дури и за ingrown коса.ВИСОК КВАЛИТЕТ ПИНЦЕТИ : не ' Рѓосувачки челик може да биде лесно да се sterilized, не ќе ги кородираат ниту оксидираат.ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦЕТИ СЕТ : Со посочи tweezer, директно tweezer, чудни tweezer.СТРУЧНА помош на пинцета ЗА ВЕЃИ : Ергономски пинцети за беспрекорен веѓите направени во ниеден момент!.Да се истражуваат сите наши неверојатни понуди, кликнете на името на брендот под насловот на овој оглас.Сет на 3pcs Нерѓосувачки Челик Пинцети со Чудни, Pointy и Директно Завршува за Лицето и Ingrown Отстранување на Влакна, Обликување на Веѓи, Отстранување на Splinters и Хоби Работилница Изработката.Димензии на пинцети (L x H) : 3.54" x 0.4"Овие пинцети се во сина боја и доаѓаат во сина заштита случај направени на СТП (4.13" x 2.08").

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата