.

.

Парафински Восок Облоги, Поголеми и Подебели Пластични Рака и Нога Кеси, Пластични Парафински Бања Мит Ракавица и Sock Облоги Парафински Восок Mitts за Therabath, Восок Трет

Парафински Восок Облоги, Поголеми и Подебели Пластични Рака и Нога Кеси, Пластични Парафински Бања Мит Ракавица

DEN 755.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поголеми и Подебели : двете рака и нога маска се зголемени и задебелена врз основа на нашите повратни информации од корисниците за да се обезбеди подобро фитинг и удобен употреба.Чувајте ги вашите раце и нозе топло со топла парафински да ви даде добар ефект за исхрана е навлезат во кожата.Примена : работи одлично за парафински восок третман, парафински бањи, therabath, топла восок третман, восок бања терапија за олеснување на болката на артритис; Или можете да ги користите за рака и нога нега.Облоги големина : мит6.3" x 11.3" (16 x 28.7 cm); нога маска10.2" x 13" (26 x 33cm); Големина : ракавици големина : 26 × 16.5 cm (10.2 × 6.5 инчи); booties големина : 30 × 21cm (11.8 × 8.3 инчи, се вклопуваат до size12).Ве молиме бидете сигурни да го прочитате мерења на сликите пред ставање на налози.Пакетот Вклучува : 100 точки од пластични mitts, 100 точки од нога, се покрива, и 200 на налепници, 1 пар на ракавици, 1 пар на Booties.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата