.

.

BIODEGRADABLE ОРГАНСКИ ПЛАСТИЧНИ СЛОБОДНИ ЕЛАСТИЧНА КОСА ВРСКИ & БОНУС ОРГАНСКИ ТОРБА (30x Црна + Русокоса)|ХОМЕОСТАЗАТА ЖИВЕЕЊЕ|Еко-Пријателски, Нема штета коса врски, Кос?

BIODEGRADABLE ОРГАНСКИ ПЛАСТИЧНИ СЛОБОДНИ ЕЛАСТИЧНА КОСА ВРСКИ & БОНУС ОРГАНСКИ ТОРБА (30x Црна + Русокоса)|ХОМЕОСТАЗАТА

DEN 310.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Без пластика, метал, синтетички материјали или штетни хемикалии се користат.Помага да се создаде поздрава + посилна коса без кршење и без оштетување на косата врски!Одлично да се користи со природни влакна четка за холистички + одржлив нега на коса рутина.????НАШАТА ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ + ЗДРАВСТВЕНИ ФУНКЦИИ ВКЛУЧУВААТ : Органски Материјали GOTS сертифицирани органски памук + природни еко-пријателски бои 100% рециклиран пакување, пластична слободни, biodegradable + нула отпад производ Здравје и свесно го намали хемиска изложеност во вашата коса Најдобар Коса Врски најголемиот Дел 30x Еко пакет на црна коса врски за да се намали отпадот!.Остатокот подобро да се знае ако го изгубите еластична влакна се врзуваат повторно тоа нема да направи штета на планетата!.Одговара : човек пунџа коса вратоврска, косата врски за бухти, конска опашка носители & плетенки за издржлив и силен задржете.????УНИ-СЕКС КОСА ВРСКИ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ + ДЕЦА Сме направиле сигурни дека нашата уни-секс природни црна еластична коса врски се погодни за сите, вклучувајќи hairbands за мажи, жени и деца. ????ПРИРОДНИ УНИ-СЕКС за НЕГА на КОСА Косата врски за мажи, жени, девојки и момчиња што се создаде поздрава, подебели + посилна коса со природни влакна бендови погоден за сите видови, вклучувајќи : густа коса, тенка коса & кадрава коса. ????БОНУС ОРГАНСКИ ПАМУК ШМИНКА ТОРБА знаеме коса врски може да имаат навика на исчезнува кога најмногу ви треба за нив!Па ние направивме убава органски GOTS заверена памук шминка и складирање торба како бонус за да се задржи вашата коса бендови безбедно во премногу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата