.

.

Dokili PP3072 Универзална 6 Дупка Flywheel Роторот Magneto Puller w/ Пречник од 6mm и 8мм Завртки

Dokili PP3072 Универзална 6 Дупка Flywheel Роторот Magneto Puller w/ Пречник од 6mm и 8мм Завртки

DEN 618.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Топ квалитетни материјали во】Направен од висок квалитет на легиран челик и термички обработени, добар анти- ' рѓа ефект, силна ригидност, издржливи. 【Го замени Дел Број】PP3072. 【Компатибилност】Компатибилен со 09930-30211, погодни за повеќето мотоцикл, АТВ, watercraft, и моторни санки мотори. 【Fitment】Компатибилен со Suzuki RM80 1989-2001, RM85 2002-2017. 【Карактеристики】6 Дупка Диск.W/ 8мм со Дијаметар и 6mm Завртки.Dokili PP3072 Универзална 6 Дупка Flywheel Роторот Magneto Puller w/ Пречник од 6mm и 8мм Завртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата