.

.

ZAJ Кригла Носители на Домаќинство Чаша Носителот Ковано Железо Кригла Носителот Дневна Соба за Складирање Кригла Одвод Држач Дома Декор Кригла Рек Купот на Мозоци

ZAJ Кригла Носители на Домаќинство Чаша Носителот Ковано Железо Кригла Носителот Дневна Соба за Складирање Кригла

DEN 2282.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа кујна алатка е животот saver за оние кои секогаш сакаат пијалок во близина на страна.Може да се користат во кујна / трпезарија / дневната соба / спалната соба, така што просторот е уреден.Водата лента е често добива со внатрешни работи, кое е вентилирани.Површината sandblasting прав експлозија третман, anticorrosion и ' рѓа превенција.Водата купот е наопаку и исцедена, dustproof, и на дното на чашата суши брзо.Таа е чиста и дише, а се справи со дизајн е погодно за движење.Не содржи декоративни елементи прикажани во производот фотографии.Големина : 20*18cm Product име : Чаша holder Material : Железо wire Shelf класификација : Land Style : модерна и едноставна➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои за да го изберете, можете да проверите во мојата продавница.➤Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи.Ве молиме овозможи голем јаз од 1 инч или помалку, ви благодарам.➤Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил , ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.➤Вие сте добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да го проверете во мојата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата