.

.

Замена за Браун T1200F (Серија 4 И По) Батерија - Замена UB1270 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 7Ah, 7000mAh, Ф1 Терминал, AGM, SLA) - Вклучува Две F1 да F2 Терминал Адаптери

Замена за Браун T1200F (Серија 4 И По) Батерија - Замена UB1270 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V,

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена Браун T1200 F (серија 4 и по) Батеријата.Замена за UB1270 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Година Гаранција.Капацитет : 7 Ah, 7000m Ah, Ф1 Терминал, Upstart Батеријата Бренд, Вклучува ДВЕ F1 да F2 Терминал Адаптери.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата