.

.

MegaBatt 4 Пакети Шприцеви со Капи за Мерење и Дистрибуција во Научни Лаборатории, Исхрана на домашни Миленици и Наводнување (20 ml и 60 ml)

MegaBatt 4 Пакети Шприцеви со Капи за Мерење и Дистрибуција во Научни Лаборатории, Исхрана на домашни Миленици

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок квалитет и употребливи : шприц од 20 ml, се направени од високо-квалитетни пластични, не-токсични, перат и еднократно, со заострените клипот прачка за лесен транспорт, погоден за некои храна-безбедно материјал, воздух, гасови, вода и голем број на течности.Примена : овие needleless шприцеви се соодветни за индустриска лабораторија, течни издавање, refilling, мерење, додатоци.Употреба : на течни мерење шприц е во соодветна големина за давање на течни лекови за вашето куче, мачка, птица и други помали домашни миленици, за мерење на хранливи материи за вашето градинарски растенија.Пакет : доаѓа со 2 пакет мерење шприц, индивидуално спакувани во запечатени ќеси, доволно за употреба или замена, ги задоволат секојдневните потреби.Топло забелешка : пластични шприцеви се за индустриска употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата