.

.

G. S Head & Месо Тело Пинцети Прстен Лемење Jewelers Менгеме На Назад Алатка Најдобар Квалитет

G. S Head & Месо Тело Пинцети Прстен Лемење Jewelers Менгеме На Назад Алатка Најдобар Квалитет

DEN 614.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Глава & Месо Тело Пинцети Прстен Лемење Jewelers Менгеме На Назад Алатка.Оваа Алатка Може Да Се Одржи Settings И Shanks Заедно За Точни Лемење.Овие Имаат Слајд Брави И Serrated Подлога За Добра Потпора.Тие се Измери Околу 5 5/8" (142 mm) Долги.Исто Како Слика.Глава & Месо Тело Помош На Пинцета За Лемење Прстени Ова Е Еден Пар На Главата & Месо Тело Пинцети Оваа Алатка Може Да Се Одржи Settings И Shanks Заедно За Точни Лемење Овие Имаат Слајд Брави И Serrated Подлога За Добра Потпора Тие Мерка Околу 5 5/8" (142 Mm) Долги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата