.

.

HP DC680B PCI да PCMCIA Универзален Адаптер за 3.5 Залив

HP DC680B PCI да PCMCIA Универзален Адаптер за 3.5 Залив

DEN 2376.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производителот - HP.HP Дел Број - DC680 B.Тип На Производ - Мрежна Картичка.HP PCI да PCMCIA Универзален адаптер за 3,5 инчен bay HP PCI да PCMCIA Универзален адаптер за 3,5 инчен bay HP PCI да PCMCIA Универзален адаптер за 3,5 инчен залив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата