.

.

BCYhr Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец со Странични Копчиња за Галакси A20e (Црн) (Боја : Црна)

BCYhr Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец со Странични Копчиња за Галакси A20e (Црн) (Боја : Црна)

DEN 2397.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✬ ✭ ✮ ✡1.Ве молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно за да ги собере од copy/генерички делови,работата повеќе совршено. ✬ ✭ ✮ ✡. ✬ ✭ ✮ ✡2.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. ✬ ✭ ✮ ✡. ✬ ✭ ✮ ✡3.ПОПРАВКА ОПСЕГ : Замена на делови поради задниот панел скршени,што се попуштат, да носат прашања како така натаму. ✬ ✭ ✮ ✡. ✬ ✭ ✮ ✡4.Професионалната инсталација се препорачува.Ние не сме одговорни за било каква штета што може да предизвика за вашиот мобилен телефон / мобилен телефон за време на замена процес. ✬ ✭ ✮ ✡.Батеријата на Задниот Поклопец со Странични Копчиња за Галакси A20e(Црна).Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата