.

.

Janico 1036 Четка Кофа Страна Притиснете Wringer Комбо, 36 Четвртиот 9 Литри, Вклучува Вметнување Четка Кофа, Жолта

Janico 1036 Четка Кофа Страна Притиснете Wringer Комбо, 36 Четвртиот 9 Литри, Вклучува Вметнување Четка Кофа, Жолта

DEN 1623.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

36 Четвртиот / 9 Литри Жолта четка кофа со 3 Инчен не означување метал casters.Висок назад дизајн за полесно wringer акција, Круг пред корпата за лесно да ги фрлаат.Отпорен на корозија се справи и хардвер, тешки трајни четка кофа страна притиснете wringer изградба комбо.Вклучува вметнување кофа да се одделат чисти и нечисти вода, Гума падна wringer рачка овозможува лесна контрола и го намалува заморот.Мулти-јазична претпазливост ознаки на страни на четка кофа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата