.

.

Mollinda Нокти Сет за Лична нега, Ноктите Clipper Комплет Луксузни Нокти 7 во 1, Професионални Педикир Поставите Чешлање комплет Подарок за Мажите Сопруг Дечко Љубовник Род

Mollinda Нокти Сет за Лична нега, Ноктите Clipper Комплет Луксузни Нокти 7 во 1, Професионални Педикир Поставите

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нокти Сет (7 Парчиња) : Mollinda Професионален Маникир Комплет Содржи 4 парчиња помине и ноктот алатки, multifunctiona за рака заштита,лицето за нега, и нога нега.Овој Маникир и Педикир поставува исполнат се што ви треба.Висок Квалитет : Mollinda Маникир и Педикир алатки се направени од професионални Спреј Бои Занает, кој тешко и издржливи лесно да се сече ноктите & коса.Спречување на Корозија и намалување на Ризикот од Инфекции.Преносни : Mollinda Нокти во собата е многу лесен кои можете да ги носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.Мали и преносливо, на алатки внатре се лесни за употреба во секое време, насекаде.Стилски Дизајн : Најдобри personail Професионални Педикир за Полнење, стилски дизајн, моќна функција, компактен и пренослив, погоден за домашна употреба или патување.Најдобар Подарок : Најдобри personail подарок за Мажите Сопруг Дечко Љубовник Родители Жените Постар Пациент Помине Грижа.Добар избор за Божиќ, Hanukkah, Роденден, Годишнина или во секое време Присутни!.Големина : 7 Во 1 | Боја : Сина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата