.

.

Плакарот Целосна Премиум Квалитет, Виси Двојно Двострано, 360 Степен Ротација, 80 Џебови | Најдобро за Накит & Додаток Платно Накит Организатор, Црна

Плакарот Целосна Премиум Квалитет, Виси Двојно Двострано, 360 Степен Ротација, 80 Џебови | Најдобро за Накит &

DEN 1857.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПЛАКАРОТ ЦЕЛОСНО Е СО СЕДИШТЕ НАДВОР ОД ЈУЖНА PLAINFIELD ЊУ ЏЕРСИ : КАКО САД ВРЗ ОСНОВА НА КОРПОРАТИВНИОТ БРЕНД, ПЛАКАРОТ ЦЕЛОСНО Е ТУКА ДА ВИ ПОМОГНЕМЕ!.Плакарот Заврши, Складирање и Организација, Совршенство!Америка е Омилен Бренд.Да се ГРИЖИМЕ НАЈДОБРО НА ВАШИОТ НАКИТ : Овој убаво дизајниран Накит Организатор е најдобар начин да се задржи вашиот накит и додатоци организиран!.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Плакарот Заврши 80 Џеб Виси Накит Организатор се направени со ПРЕЦИЗНОСТ, нуди лесен начин за чување на накит и други мали додатоци.Овој накит носителот вклучува премиум квалитет на вградени метални закачалка така може да висат оваа организатор на пол, на врата или на ѕид со сигурност нема да се лизга надвор.ВИД, ПРОДАВНИЦА И да се ПРИКАЖЕ : Никогаш не отпад друга минута сортирање или пребарување за неоправдан накит.Чувајте вашиот накит собирање во еден лесно да ја видите 80 џеб организаторот.Откријте нови накит, наместо на изборот на истиот, стар објект од врвот на вашиот накит кутија!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Ова организатор се направени од издржлив винил изградба.На транспарентен ПВЦ прозорец го прави лесен и лесно да и заштита на вашиот накит и додатоци.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Лесно да се движите овој двоен еднострано од страна на организаторот ротирачки преку агол од 360 степени.Никогаш не одат во потрага по вашата обетки, белегзии, прстени итн некогаш повторно.СОВРШЕН ПОДАРОК : Одлична за секоја пригода!Го прави голем дар за соработници, семејство и пријатели - за Housewarming, Dorm Соба, Божиќ, Назад на Училиште, Канцеларија, birthday (Роденден), или само затоа.Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата