.

.

ANOTION Покрена Милениче Сад, Бамбус Прилагодливи Покачена Куче, Мачка на Храна и Вода Чаши Стојат Внесувач, Живина Фидер со 2 Нерѓосувачки Челик Чинии

ANOTION Покрена Милениче Сад, Бамбус Прилагодливи Покачена Куче, Мачка на Храна и Вода Чаши Стојат Внесувач, Живина

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Четири Прилагодливи Височини】На бамбус одбор на страната на прилагодливи покачена внесувач е "W"во облик на дизајн со четири прилагодливи височини.Тоа може да се користи од страна на мачки и мали кучиња од млади до возрасни. 【Пренослив Дизајн】Покрена милениче сад може да се состави и да се расклопуваат, во кое било време, лесен за складирање и за носење. 【Силни и Издржливи】живина внесувач е направен од природни бамбус, убава и силна.Двајцата не ' рѓосувачки челик чинии се посилни и поотпорни на паѓање, така што немора да се грижите околу кои се кршат толку лесно како и керамички чаши. 【10 Секунди за да го Инсталирате】инсталацијата е многу удобен, не треба да се користат завртки да се поправи, 10 секунди може да се направи. 【Се грижи за заштеда на Пакет】пакетот вклучува покачен куче храна стои внесувач и две нерѓосувачки челик чинии, нема потреба да купат сад одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата