.

.

6Pcs Коса бамбус влакна Свила Еластична венчиња за Коса Шамија конска опашка Носителот Scrunchy Врски Гроздобер Додатоци за Жени, Девојки(Бела беж жолта зелена црна, сив?

6Pcs Коса бамбус влакна Свила Еластична венчиња за Коса Шамија конска опашка Носителот Scrunchy Врски Гроздобер

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【 Високо-Квалитетна Ткаенина】 : Овие headbands се направени од Високо-Квалитет бамбус влакна.Тие се меки, дише, еластичен, и лесни.Мека и дише реверзибилна материјал. 【Погоден За Различни Прилики】 : Овие бутик headbands се големи да се носат во спортот или дневни мода облека, како што се пилатес, одете на јога / работи / пешачење, партија, танчер, матурска, итн. 【Дизајн и Материјал】Едноставна и Цврста боја направи овие headbands многу шармантна и елегантен.Ребрести плетење headbands, мека, не се лизга, еластичен и дише. 【Она што Ќе Добиете за】6 Pcs одличен квалитет headbands во избрани бои, така што ќе може да одговараат на вашите повеќето тимови.Тоа е зошто нашите headbands се толку популарни.Нашите врати и да го замени политика е лесно - ние наплата/ ние го замени.Се чувствуваат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата