.

.

HDMI USB Extender, 1080P 60Hz Над Cat6 до 80m/260ft, 2-Порта 480Mbps USB2.0 за Компјутер, Нема Сигнал Загуба или Латентност, Plug & Play Без Возач; Рое и Адаптивни EQ, AV Пристап KVM Extender

HDMI USB Extender, 1080P 60Hz Над Cat6 до 80m/260ft, 2-Порта 480Mbps USB2.0 за Компјутер, Нема Сигнал Загуба или

DEN 2639.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????????????????????@???????????????? ???????? ???????? ????????????????????(????????????) ✔ Се протега HDMI сигнал над еден cat5e/6 кабли до 80m/260ft со стерео аудио и USB.Со голема Брзина на податоци USB Extender. ???????????? ????.???? ???????? ???????? ???????????????????????????? ✔ 2 high speed USB порти се протега USB 2.0 сигнал над 260ft/80m истовремено преку етернет кабел.Plug and play решение за далечинска контрола на компјутерот/NVR од тастатура и глушец. ???????????????????? ???????????????? ???????????????????? ✔ Двонасочна POC поддржува поврзете го само за напојување на двете страни.Повеќе пријателски спрема корисникот и простор за заштеда на енергија.Забелешка:Препорачуваме адаптер од страна на примачот страна. ????????????????-???????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????? ✔ Компактен Здрав метално куќиште обезбедува трајност и ги EMI/RFI бучава, одлична дисипација на топлина.Монтажа на уво за лесна инсталација.Индустриски 12 V напојување за стабилна и безбедност на користење. ????????????????????-???????? ???????????????????????? ???????????????? ????????????????????????????-???????????????? ???????????????????????????????? ✔ Здрав метално куќиште обезбедува трајност и ги EMI/RFI бучава.Изгради-супериорен во Напливот/ ESD заштита. 24/7 услуги на клиентите, само нас контакт со продавачот страна секогаш кога ќе треба(AV Пристап).Поддржува два-начин Рое (Power over Ethernet), само еден адаптер е потребно да или испраќачот или примачот.Навој адаптер за заклучување конекција за да се спречи моќ на косата.Авто EDID управување со автоматски се приспособува за надминување на проблеми со компатибилноста.HDEX80-KVM се протега 1080 P до 80m преку една Мачка X кабел, без било видео на косата и време на чекање.Со USB 2.0 помине-преку USB Домаќин конектор во предавател, и USB Уред конектори во приемник, овозможува далечински код PC контрола со тастатурата и глувчето, интерактивни операција, трансмисија на податоци и USB стриминг.Таа има многу професионални дизајни кои одговараат за различни апликација сценарио, особено за инженеринг проект употреба.Поддржува два-начин Рое (Power over Ethernet), само еден адаптер е потребно да или испраќачот или примачот.Навој адаптер за заклучување конекција за да се спречи моќ на косата.Авто EDID управување со автоматски се приспособува за надминување на проблеми со компатибилноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата