.

.

Електрична Четка за заби, 360 Степени Автоматско Чистење Заби, Водоотпорен за Деца Деца

Електрична Четка за заби, 360 Степени Автоматско Чистење Заби, Водоотпорен за Деца Деца

DEN 1130.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

IPX7 оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.Само полните два пати месечно, трае околу 15 дена, континуирано работно време е 120 минути.Децата електрична четка за заби, со симпатична цртан филм форма, може да се направи децата да падне во со четкање заби.Поддршка на глас функција, со наутро и навечер глас режим, можете да се префрлите на волја.U‑облик на четка за заби, може да се чистат секој заб 360 степени, погоден за деца дете употреба.Функција : 1. Децата електрична четка за заби, со симпатична цртан филм форма, може да се направи децата да падне во со четкање заби.2. Поддршка на глас функција, со наутро и навечер глас режим, можете да се префрлите на волја.3. U‑облик на четка за заби, може да се чистат секој заб 360 степени, погоден за деца дете употреба.4. IPX7 оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.5. Само полните два пати месечно, трае околу 15 дена, континуирано работно време е 120 минути.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Електрични Toothbrush Material : Silicone Voltage : 5 VPower : 1.5 WCurrent :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата