.

.

Kohler 42398 Замена Дел

Kohler 42398 Замена Дел

DEN 36.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛ.За МИЕЊЕ.Конструиран за да се промовира производ долговечност.Направени со премиум материјали за поголема трајност.Опис на производот за Нега на настава - Секогаш ги тестираат вашите чистење решение на inconspicuous област пред примена на целата површина.Ги чисти површини и целосно исплакнете со вода веднаш по примена на почисто.Исплакнете и сува било overspray дека земјиште на околните површини.Не им дозволувајте на почисто за да се впие.Користете мека, навлажнета сунѓер или крпа.Никогаш не користете абразивни материјали како што се четка или перење подлога за чистење површини.секогаш се погледне за KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ лого.KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ, се дизајнирани од страна на KOHLER инженери да се одржи оригиналниот производ перформанси и да се промовира производ долговечност.Од Производителот Kohler замена дел; 42398.Kohler дел број 42398 е за миење.За миење Не заврши Kohler замена на делови.Замена за миење.Нема крај на производот.Kohler замена на делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата