.

.

Шанса Стапови, Дрвени Восок Шпатула Отстранување на Влакна Scraper Безбеден и Удобен за Веѓите/Бикини Области/Лице

Шанса Стапови, Дрвени Восок Шпатула Отстранување на Влакна Scraper Безбеден и Удобен за Веѓите/Бикини Области/Лице

DEN 174.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мора да се има убавина отстранување на влакна scraper за салони или секојдневна употреба, што го шанса и отстранување на влакна полесно.Висок квалитет на дрвен материјал, не е лесно да се добие рѓа или ерозија и ќе не боли вашата кожа, издржливи и сигурни во употреба.Удобно користење со непречено и чисти изглед, корозија‑отпорни, не белење на процесот, нема да ја оштети кожата.Помага да се отстрани вишокот на косата од големи области како што се гради, нозе, образите, градите и рацете, на состанокот различни барања.Може да се користи за веѓите, бикини области, се соочуваат со отстранување на влакна и други помали или подетални области да се користи за шанса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата