.

.

CESS 3.5 mm 4-Пол (4 Pin) Стерео TRRS Plug Џек Приклучок Адаптер Конектори за Кабли (jcx) (10 Парчиња)

CESS 3.5 mm 4-Пол (4 Pin) Стерео TRRS Plug Џек Приклучок Адаптер Конектори за Кабли (jcx) (10 Парчиња)

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Модел : TRRS( 1-Совет/2-Прстен/1-Sleeve),Стерео,4 Пол 3,5 мм 1/8 инчи машки приклучокот.Лемење тип.Се користи за микрофон plug, слушалка приклучок, Аудио Видео AV КОМПЈУТЕР.Никел позлатен за максимална сигнал трансфер и издржливост.Материјал : Бакар.Компатибилен кабел/жица големина до 4.5 мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата