.

.

Kamang Holographic Зголемено домашно Милениче се Залагаме за Мачки и Кучиња со 2 Калено Стакло Чаши, Holographic Акрилик Покрена Куче, Мачка на Храна и Вода Чаши Стојат Фидер со 2 С

Kamang Holographic Зголемено домашно Милениче се Залагаме за Мачки и Кучиња со 2 Калено Стакло Чаши, Holographic

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ 15° ЧУДНИ АГОЛ : Покачена пет чаши во чудни агол обезбедува повеќето удобно позиција на 15-степен, додека намалување на вратот вирус и промовирање на варењето на храната.Вашето куче/мачка треба да биде во можност да јадат без намалување на вратот или се протега нагоре, помагање вашето домашно милениче варење во процесот. *Фидер висина е 5-7inch (чудни агол), најсоодветен за мала големина раса.*. ✅ HOLOGRAPHIC АКРИЛИК : Акрилик милениче фидер направени од премиум holographic акрилик во естетски стил совршено се вклопува во вашиот модерен ентериер.Виножито акрилик милениче фидер застане исто така, може да се чисти со вода, лесно да се грижи и чисти со исклучителна стил на дизајн (design патент во процес).Holographic стил рефлектира во разноврсна аурора-како боја, земајќи светлина пренос во различни агли. *РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СО CRAFTMANSHIP*. ✅ АНТИ-се ЛИЗГА на ДНОТО : Анти-лизга rubbers на дното на домашно милениче фидер стојат сигурно се одржи на хранење чинии без да се движи од подот, додека одржување на тоа тивко додека миленици се за јадење или пиење.Зголемено домашно милениче фидер стои со не се лизга на дното е издржлива милениче хранење додаток во покачена навалена дизајн за вашиот сакан куче и мачка. ✅ КАЛЕНО СТАКЛО ЧАШИ : Доаѓа со 2 стаклени чаши кои може да се користи со микробранова печка и машина за миење на садови за лесен за одржување.Плитки и широк чинии за да се одржи повеќе храна, вода со помалку истури (400ml во полно оптоварување).Широк раб на стакло чаши се безбедно заклучен во покачена милениче фидер стојат без да се движи за време на оброк.Храна одделение хигиенски стаклени чаши. ✅ ПАКЕТ : Kamang зголемено домашно милениче стојат доаѓа со 2 калено стакло чаши, и ексклузивен микрофибер избрише за да отстраните дамките и отпечатоци од прсти!Секој чаши и фидер застане е внимателно спакуван во дизајниран кутија за да се спречи оштетување при превозот.Дизајниран пакет го прави голем дар за куче/мачка сопственици.Сите вашата сакана домашни миленици треба да се очекува е пријатно оброк без неред!.Навалена агол за лесно хранење.Покачена хранење висина за варење.Виножито акрилик модерен дизајн.Храна-одделение калено стакло чаши.Анти-пропадна фидер застане на дното.Плитки и широк чаши за доволен капацитет.Фидер висина погоден за МАЛ големина раса. (3-6kg). 1 x зголемено домашно милениче фидер стои со анти-пропадна дното. 2 x калено стакло чаши завиткани во посебен хард кутија. 1 x дизајниран микрофибер прашина избрише.Објектот димензија : 13.70 x 7 x 6.70 инч.Пакет димензија : 15.75 x 7.48 x 8.46 инч.Пакет тежина : 3.30 lb.Навалена агол за лесно feeding Elevated хранење висина за digestion Rainbow акрилик модерна design Food-одделение калено стакло bowls Anti-пропадна фидер стојат bottom Shallow и широк чаши за доволно capacity Feeder висина погоден за МАЛ големина раса. (3-6kg).

Кон својствата

Item dimension:
13.70 x 7 x 6.70 inch

Најдобри предлози во категоријата