.

.

Силиконски Кутре Брадавица Внесувач, 300ML 4 Брадавица Кутре Фидер Bionic Само Хранење Уред за Мачиња, Puppies, Зајаци

Силиконски Кутре Брадавица Внесувач, 300ML 4 Брадавица Кутре Фидер Bionic Само Хранење Уред за Мачиња, Puppies,

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ] : куче меур pacifier се направени од храна одделение силика гел, кој е безбедно, издржливи и отпорни на висока температура. [ГЛАВНИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ] : Suckling сад за puppies и мачиња може да им помогне на мачиња се задржи нивната оригинална природни пиење позиција и си го цица самостојно. [НАУЧНИ ДИЗАЈН] : Имитација на мајчино млеко, 300ml капацитет, 4 puppies со повеќе pacifiers, кутре фидер pacifier дупка големина е умерен, со капак за да се олесни млеко тече, за да се спречи заглавени. [УПОТРЕБА ВОДИЧ] : ве Молиме бидете сигурни дека тоа е време да се јаде, да ви помогне водич pacifier на кутре фидер во устата на домашно милениче бебето, кога тоа вкусови вкусот на млекото постепено ќе си го цица, ако не, ве молиме трпеливо обидете се неколку пати, откако ќе се запознаат со внесувач, таа ќе си го цица само од себе.Погоден за мал раѓаат бебиња родени по 6 дена до 1 месец. (ВКЛУЧУВА 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ & 18-МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА).Силиконски Кутре Фидер со Брадавиците Милениче Само Хранење Уред за Мачиња, Puppies, Зајаци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата