.

.

Oculus Потрагата 2 VR Рецепт Леќи Адаптер Додатоци Сите во еден Лесен за Инсталација Очила Внесува portect Слушалки Прилагодување (-0.00 да -4.00 (Треба Детали Оптички Рецепт))

Oculus Потрагата 2 VR Рецепт Леќи Адаптер Додатоци Сите во еден Лесен за Инсталација Очила Внесува portect Слушалки

DEN 350.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Внимание : ве молиме контактирајте со нас за да ви испрати детали оптички рецепт информации, ние ќе се прилагодите леќа според вашите информации, што е важно, ви благодарам.Пример : R-3.00 cyl-1.00 ax180 L-3.50 cyl-1.00 ax170 PD65. Носат нашите ексклузивни објектив за Oculus Потрагата 2, можете да играте игри поудобно.Применливи луѓето : 1) Myopia и астигматизам,долго пред очите играчи кои го видите на екранот fuzzy,не може да се види јасно,двојна слика, носат нашите очила, што може да се види повеќе јасно. 2)Играчи кои сакаат да ги заштитат своите оригинални машина.За производите : 1) Professional Anti-зрачење,aspheric површината смола леќа,носат-отпор. 2) Тестирани од страна на професионални VR инженер. 3) Магнетни дизајн за лесна и брза инсталација, нема потреба да ја размонтираат,се задржи оригиналната машина многу добро.Внимание : ве молиме да напомена вашите специфични миопија diopters за правото на очите и на левото око.Пример : R-3.00 cyl-1.00 ax180 L-3.50 cyl-1.00 ax170 PD65.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата