.

.

50 Парчиња Црна Коса Врски, Лесна Коса Јаже Гумени Бендот Личност Вратоврска Коса, Украс за Коса Прстен Коса Еластична Бенд за Жени или Мажи

50 Парчиња Црна Коса Врски, Лесна Коса Јаже Гумени Бендот Личност Вратоврска Коса, Украс за Коса Прстен Коса Еластична

DEN 991.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✨【Трајни и еластична】- Изработени од високо еластична материјали, женските губење на бендот може да се одржи на косата цврсто, не е лесно да се олабават. ✨【Без коса штета】- Користење на лесна дизајн и мек памучен материјал, дами " hairbands се нежно да ги користат и да се отстрани, и ќе не entangle или повлечете вашата коса. ✨【Трае Модата】- едноставен дизајн покажува вашиот мода и вашата личност. ✨【Едноставни бои】- Лесно одговара на сите вашиот фустани и фризури за да го прикажете вашиот вкус. ✨【 Среќна Нова Година ! 】- 80 % ПОПУСТ !Бесплатен превозот !! 100% Осигурување на Квалитет-Ако имате какви било прашања или предлози во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Купи со доверба !.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата