.

.

USB C до HDMI Адаптер Кабел 6Ft, QCEs USB Тип В за HDMI Кабел за Домашната Канцеларија, 4K Екранот Thunderbolt 3 Компатибилен за MacBook Pro/Ер 2020, iPad Про 2018, Галакси S20, Површината, Книга 2, XPS и

USB C до HDMI Адаптер Кабел 6Ft, QCEs USB Тип В за HDMI Кабел за Домашната Канцеларија, 4K Екранот Thunderbolt

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надгради USB Тип В за HDMI кабел нека ви директно поврзување на USB-C компјутер за HDMI се прикаже како 4 K ТЕЛЕВИЗОР, Следење, проекторот со аудио и видео, нема потреба другите USB C до HDMI адаптер.Компатибилен со Mac Book Pro 2020/2018, i Pad Про 2018, Површината, Книга 2, Chrome Book Pixel, Dell XPS, ASUS GA-Z170 X.Мобилни телефони за поддршка на Samsung Galaxy S20/S20+/S10/S10+/S9/S8/Забелешка 10/9/8, LG G5, Microsoft 950/950 XL, HTC U11 итн.Способен за доставување на дигитален аудио и видео сигнал.Подржува резолуција до 4 K*2К(3840*2160) во 30 Hz само.Назад компатибилен со 1080p.Добра идеја да го замени со USB Тип В за HDMI женски адаптер кој екстра HDMI машки да машки кабелот е потребно.ПРИКЛУЧЕТЕ USB-C HDMI кабелот е лесен да се носат во вашата торба за лаптоп.QCEs нуди професионални услуги на клиентите s работи на кабел температура ќе биде во опсег од 0~140℉, тоа нема да се загрее повеќе. 3. Овој USB-C до HDMI кабел не поддржува полнење на уреди. 4. Можете да се обидете да се стави на HDMI приклучокот на друг HDMI порт на ТВ ако има прашање на видео дисплеј.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата