.

.

JEM&ЖИЛ Универзална Flywheel Puller моторни санки за Поларис Ски Doo Kawasaki

JEM&ЖИЛ Универзална Flywheel Puller моторни санки за Поларис Ски Doo Kawasaki

DEN 911.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .НОВИ Flywheel Puller моторни санки За Поларис Ски Doo Kawasaki.Основна алатка за да се отстрани magneto flywheels, без да предизвика штета на вратило теми.Главната База Дијаметар : 80 мм (3.14") Дебелина : 10мм (.4").Направени од цврст блок на челик, со црна оксид заврши за спречување корозија.Работи со повеќето flywheels има три навој дупки за pullers околу центарот flywheel орев дупка.Мора да се има алатка за секој механичар.Универзален сет отстранува flywheel за многу модели на моторни санки, watercraft, мотоцикл, синџир видов, косилка за трева и Меркур outboard моторни и многу други.Ова се вклопува многу брендови и моделите.,br> Работи со повеќето flywheels има три навој дупки за pullers околу центарот flywheel орев дупка.Мора да се има алатка за секој механичар.Сите точка слики се точни, ако се двоумите не двоумете се и да се споредат нашите точка за вашиот оригинален дел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата