.

.

Шише за вода Носителот Торба, Шише за Вода Ракав Носи Торба Торбичка Носителот Спортски Шише за Вода Додатоци(15CM)

Шише за вода Носителот Торба, Шише за Вода Ракав Носи Торба Торбичка Носителот Спортски Шише за Вода Додатоци(15CM)

DEN 1435.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен од висок квалитет на еластична neoprene материјал, мека, перат и издржливи.Со носење на рака, рака должина може да се прилагоди според личната побарувачка.Заштитете го вашиот шише за вода совршено и направи тоа практично да се носат шише кога се случува надвор.Совршен за активности на отворено како на пример пешачење, кампување, риболов, пикник и патување.На еластичен материјал овозможува малку истегнување, што значи добро одговара на вашиот шише за вода, различни големина на располагање.Опис : Еластична neoprene торба ја штити вашата шише за вода од оштетување, гребење.Го носат на рака дизајн го прави погодно за преносливост, одлична за активности на отворено ентузијасти или студенти.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Еластична Neoprene Боја : Црна Димензии : #1, #2, #3(Опционално) Дијаметар : прибл. 8~10cm / 3.15~3.94 инчен Носат на Рака : прибл. 70~140cm / 27.56~55.12 инчен #1 : Висина : околу. 15cm / 5.91 инчен, погоден за 650m L шише #2 : Висина : околу. 19cm / 7.48 инчен, погоден за 750~800m L шише #3 : Висина : околу. 26cm / 10.24 инчен, погоден за 1100~1500m L шише Забелешка : еластичен материјал овозможува малку истегнување(±0.5~1cm).Тежина : околу. 62~74g Пакет се Вклучени : 1 x Шише Носи Торба со Рака(шише не се вклучени) Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата