.

.

Housolution Хартиена Крпа Носителот на Countertop, Кујна Стои Хартиена Крпа Стојат Хартиена Крпа се Тркалаат Носителот со Камен База, Шампањ+Жолта

Housolution Хартиена Крпа Носителот на Countertop, Кујна Стои Хартиена Крпа Стојат Хартиена Крпа се Тркалаат Носителот

DEN 386.00 DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Цврстата Конструкција - Нашите хартиена крпа носител е направена од премиум алуминиум со не се лизга камен база, која им помага на вертикална хартиена крпа носителот застане цврсто.Направи Хартиена Крпа Лесно Достапни - Овој труд се тркалаат фармацевт го прави лесно за вас да се откине книжно марамче во една рака, во меѓувреме го задржува вашата маса чиста и уредна.Едноставен и Елегантен - основата е тркалезна камен со едноставен и елегантен изглед, не се погодни само за кујна хартија, но, исто така, може да се користи како носител на накит и други предмети, погодни за било tabletop, како што кујна, трпезариска маса, спална соба, бања, итн.Совршена Големина - вкупната висина е 12.2 во / 31 см и со дијаметар од камен база е 6.69 во / 17 cm.Тоа може лесно да се поддржат бренд стандард ролна хартија.Лесно да се Инсталира, Лесен за Чистење - Едноставно поврзете род на камен база со завртка за да ја завршите инсталацијата.Книжно марамче носителот може да се чисти со вода, или избриша чисти со партал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата