.

.

Бебе Мека Крпа Книга, Почетокот на Интерактивни 3d Ткаенина Активност Чупка Крпа Книга, Цртан филм Животинско Крпа Книга Подарок за Божиќ Роденден 1pc Куче

Бебе Мека Крпа Книга, Почетокот на Интерактивни 3d Ткаенина Активност Чупка Крпа Книга, Цртан филм Животинско Крпа

DEN 616.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СРЕЌЕН : Види ги возбуден преку допирање на различни книга, и да ги учи основни читање и пишување, море светот,животно.ФАЌАЊЕТО ВНИМАНИЕ : Ова бебе книга играчки има тони супер-забавни ликови, живописни слики со живи модели и бои, спакувани полн со едукативни активности за децата да уживаат.SAFE : Нашата крпа книга е потполно безбеден за вашето бебе : не-токсични, силна крои, перат.ПОДАРОК : Совршен за мали деца да се години.Тоа му дава на вашето дете бескрајни часови на забава.ФУНКЦИЈА : Овие крпа активност книгата исто така го стимулираат бебето во првата година меморија.Опис : Item Големина : Прибл.(L*W)16*16cm.Главен Материјал : крпа.Боја : шарени.Бруто Тежина : Околу.70g.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!4.Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Пакет Including1pc Бебе Крпа Книги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата