.

.

Патка 283039_C Печатени селотејп, 6-Ролна, Галакси, 6 Ролни

Патка 283039_C Печатени селотејп, 6-Ролна, Галакси, 6 Ролни

DEN 601.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За привремено кат означување, ги отстранува чисто до 3 недели.Не за тврдо дрво или на директна сончева светлина.Тешки - одлично за поправки, изработка & креативни проекти.Доаѓа во различни дезени.Солзи лесно од рака без виткање и се согласува да се нерамни површини.Одлична адхезија на различни површини : крпа, винил, кожа, пластика, метал, и laminates.Шест Ролни од 1.88 инчен x 10 yds.Боја : Галакси | Големина : 6-Се Тркалаат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата