.

.

Јазик Scraper Почиста, BPA Free Новак Јазик Алатки за Возрасни & Деца, го Елиминира Лошиот Здив(Семејство 4pack)

Јазик Scraper Почиста, BPA Free Новак Јазик Алатки за Возрасни & Деца, го Елиминира Лошиот Здив(Семејство

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% ефикасно да ви помага да се одржи поеколошки јазик дневни што придонесува кон целокупната подобро дентална хигиена, намалување на лошиот здив, подобрување на оралното здравје, и да се направи нашиот здив новак.Ергономски дизајниран за чистење на криви на јазикот и тешко да се постигне места.Храна одделение силиконски материјал, не-токсични, издржлив, безбеден, heathly и нема мирис, донесе 100% удобно користење искуство.Меки силиконски почиста глава исто така, ги заштитиме нашите вкус пупки, без ризик од nicks.не се лизга рачка, лесна употреба за сите возрасти. 4 видови на боја за вашата изберете, индивидуални пакет, цена-ефикасен подарок за член на вашето семејство. 4 Едноставни Чекори Да се Отстрани Лош Здив : Step1 : штрчат нашиот јазик.Step2 : Поставете го заокружува крајот на јазик scraper на задната страна на нашиот јазик.Step3 : Повлечете го јазик scraper напред, кон врвот на нашиот јазик.Чекор 4 : се Повторува се додека пребарувајќи по целата површина на јазикот.Од еден до два инциденти низ истата област е обично доволно.Пакет содржи : 1*Розова Јазик Scraper 1*Зелена Јазик Scraper 2*Сина Јазик Scraper 1*Прирачник за Корисникот 1*Преносни Продавница Торба".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата