.

.

4 Пакет Airtag Заштитни Случај Силикони Компатибилен со Apple Airtags Носителот Случај Водоотпорен и Перат Airtags Keychain Bluetooth Пронаоѓач Случај Покритие за Airtags Tracker(2BLACK+2WHITE)

4 Пакет Airtag Заштитни Случај Силикони Компатибилен со Apple Airtags Носителот Случај Водоотпорен и Перат Airtags

DEN 2200.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Високо-квалитетни Материјали】Направен од високо-квалитет на еколошки friendlyorganic силикони, површината се чувствува удобно и мека,носат-отпорни, и nontoxic. 【Совршен Дизајн】-Специјално дизајниран за Air Tags Bluetooth Tracker.Заштита на вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети и така натаму.И тоа се вклопува удобно над вашиот Air Tag, па никогаш не ќе мора да се грижите за тоа паѓа надвор. 【Употреба повод】 : случајот доаѓа со carabiner.Лесно да се отстрани и замени на било која локација каде што треба да се поправи (на пр.:торба, Пет, клуч, ранец, скапоцености итн.). 【Пакет】-4 x Заштитна Маска со кука(не вклучуваат airtag). 【100% Задоволство Гаранција】 Ние сме 100% одговорни за сите производи, не постои ризик, со цел, ако имате било каков сомнеж пред да нарачате или да не се 100% се задоволни со тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас.Потоа ние ќе се заложи да обезбеди помош за вас и да ви даде задоволително решение. 100% сосема нов и висок квалитет.Специјално дизајнирани за Air Tags Tracker.Висок квалитет со силиконска материјал, меки и удобни.Тоа може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети и така натаму.На располагање на сите пристаништа и функции без отстранување на случај.Мулти-бои избор за задоволување на вашите потреби, додадете модата и убавината на вашиот уред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата