.

.

Wolfcraft 3008000 Кука и Јамка Ремени 600 x 20 mm Сет од 2

Wolfcraft 3008000 Кука и Јамка Ремени 600 x 20 mm Сет од 2

DEN 342.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кука и јамка сврзувачки елементи се идеални за брзо immobilization, обврзувачки и држење на.Пакување : во облик на картичката.conexio – Практична кука и јамка ремени За складирање, поврзување, stowing брзо и лесно..Димензии : Нема. (Уп. 3008000 = 20 x 600 mm, Уп Бр 3009000 = 30 x 1200 mm Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата