.

.

Devansi VR Око Силиконска Маска со Дише Линии за Oculus Потрагата Sweatproof Lightproof Анти Светлина Истекување

Devansi VR Око Силиконска Маска со Дише Линии за Oculus Потрагата Sweatproof Lightproof Анти Светлина Истекување

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????Нова Верзија Дизајн : Најновиот Дизајн со Дише Облаци Линии за да дозволите вашата кожа здив слободни после долго време играње на играта. ????Compatity : Одговара само за Oculus Потрагата VR Игри Слушалки , тоа е анти-пот и го спречува светлина истекување перат vr силикони око маска. ????Подобрување на Приказ : одлично око маска замена ви овозможува да уживаат во добра поле на гледање, уживајте во вашиот vr игра со најмногу удобно и со подобро поле на гледање, со користење на најновите дизајн за да се спречи светлина на косата и создава повеќето пријатно чувство на кожата. ????Мека и Издржливи : Направен од премиум силикони , тоа допира мека и мазна.Еколошки силикони е безбеден и хигиенски и без иритација на кожата. ????Брз Чистење : Брише валкани поени со чистење брише или само throe во машина за перење може да ви даде сосема чисти и санитарни силиконска маска.Боја : сива боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата