.

.

zoele Креативни Керамички Усни Цигара Ashtray Пушењето Цигари Пепел Фах Држачот за Домашна Декорација (Црвено)

zoele Креативни Керамички Усни Цигара Ashtray Пушењето Цигари Пепел Фах Држачот за Домашна Декорација (Црвено)

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Керамички.Креативни Усни Форма.Големина на : (H*L)13*10см/5.12"*3.94".Лесно да се чисти.Голема купи за Агол Маси и одлични декоративни објект.Материјал : Изработени од керамика,рачно изработени и издржливи; Креативни Усни Форма Лесно да се чисти Димензии : (H*L)13*10см/5.12"*3.94" Пакет, Вклучувајќи : 1 X Усни Ashtray.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата