.

.

Rayyl Коса Врски - 80pcs Еластична Коса Врски Памук Плетенка на Косата Бендови Еластична Коса Јажиња Плетенка конска опашка Носители Мека Памучна Лесна Коса Врски за Же?

Rayyl Коса Врски - 80pcs Еластична Коса Врски Памук Плетенка на Косата Бендови Еластична Коса Јажиња Плетенка конска

DEN 237.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ - Нашата коса врски се направени од најлон материјал, висока еластичен материјал, Користење на seamlessness дизајн, рачно изработени со исклучителна изработка, не е лесно да се солза или да се скрши, и боите не се лесно да бледнее, не се лизга, трајни кој може да се користи за долго време.БЕЗ КОСА ШТЕТА - На лесна коса врски функција на високо квалитетни материјали кои ќе не entangle или повлечете вашата коса, нема да се повлече, без браздата, нема штета, обезбедување на најдобрите за нега на вашата коса.Доволни количини и соодветна бои за да се исполнат вас и вашите членови на семејството се дневните потреби.ШИРОК АПЛИКАЦИИ - Овие влакна се врзуваат бенд кој не само што може да се примени за секојдневно носење, но, исто така, може да се користи во повеќе наврати, како вечер партии, свадбените церемонии, партии, танцување, фаза шоу, датира и така натаму, со додавање на повеќе елеганција да ја покаже својата убавина и шармантен.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - без разлика на вашата коса е дебели или тенки, кадрава или права, нашата коса бендови се со вашиот идеален избор, тие се меки на допир, и може да се одржи вашата коса удобно, секогаш обезбедување на вас со елегантна и уредна и фризури.Мали димензии, лесно да се носат и продавница.СРЕЌЕН ШОПИНГ - Пакетот вклучува 80 парчиња на конска опашка носители во 10 повеќе бои за коса, врски во дијаметар на 1.77 инчен, доволни количини и соодветна бои за да се исполнат вас.Ако имате било какви сомнежи со нашата коса врски, ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Пакетот вклучува 80 парчиња на конска опашка носители во 10 повеќе бои за коса, врски во дијаметар на 1.77 inch Sufficient квантитетот и соодветна бои за да се исполнат вас и вашите членови на семејството се дневните потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата