.

.

Рака под рака Шеќер Чистење Пакет, Нежна Ексфолијација За Сите Типови на Кожа, Кактус Цвет Мирис (9 оз. Единствен) и Афион Мирис (9 оз. Единствен)

Рака под рака Шеќер Чистење Пакет, Нежна Ексфолијација За Сите Типови на Кожа, Кактус Цвет Мирис (9 оз. Единствен)

DEN 623.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ШЕЌЕР : Дали сте знаеле шеќер е во можност да се повлече влага од околината околу вас и во вашата кожа?!Како сладок е тоа?Исто така, одличен exfoliant, тоа ќе мелез далеку проституција, мртвите клетки од кожата да се открие блескав, згодна кожата.Сјај вас!.МИРИС : Со овој пакет ќе добиете 2 луксузен мириси.Кактус Цвет содржи бергамот и е преполна со invigorating удар на еукалиптус, додека Афион има ароматични мирис кој е составен од tangerine и свежо намалување на лилјани.Совршен баланс на цитрус и сладост!.СОНЧОГЛЕДОВО СЕМЕ на НАФТА : Богата со Витамин Е, ова масло е супер хидрантни, разјаснување и ох толку добри за вашата кожа!Плус тоа содржи есенцијални масни киселини. "Причина ние се обидуваат да се задржи на брчки во нашиот мозок, а не на нашата bods.ОРГАНСКО КОКОСОВО МАСЛО : во Основа, светиот грал на природната убавина.Високо хидратантна на кожата, овој природни масла soaks во брзо и чува кожата напојуваат.Нема причина овој златен состојка се користи со векови!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата