.

.

Primo Стоматолошки Производи BBFB Бодликава Broaches, парична Казна Сина (Пакување од 10)

Primo Стоматолошки Производи BBFB Бодликава Broaches, парична Казна Сина (Пакување од 10)

DEN 281.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Екстра остри и многу флексибилен.Пакет Димензии : 2.54 H х 7.62 L x 5.08 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.009 килограми.Земја на Потекло : Кина.Опис На Производот Primo Бодликава Broaches Парична Казна Сина (10).Контакт Информации За Производителот 888-448-4274.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата