.

.

Perfectbot Салон Станица Салон За Убавина, Стилист Опрема Фиока За Складирање Кабинет Со 2 Фен Носител(Црно/Бели) (Бело)

Perfectbot Салон Станица Салон За Убавина, Стилист Опрема Фиока За Складирање Кабинет Со 2 Фен Носител(Црно/Бели)

DEN 4797.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Премиум Материјалот】 : Направен од високо-квалитет на МЕДИЈАПАН и честички одбор, овој салон количка е издржливи во употреба.Површината е veneered во масна и единствен сликарство дека е еко-пријателски, дамка, отпорни, отпорни на абење и лесно да се чисти. 【2 Фиоки】 : Нашиот салон за убавина станица има 4 мазна фиоки.Пространа фиоки за заштита на вредните предмети и тие се наменети за чување на предмети. 【Дупка Отпорни на Топлина Дизајн】 : Постојат повеќе фен дупки од обичните салон кабинети, што е погодно за фризери да ги користите салон алатки на страна на своите клиенти. 2 дупки на страна за одредување на алатки, како што се виткање песна, фенови за коса и други греење tools. 【Погодно Собранието】 : Опремени со собранието инструкции, квалитет додатоци, лесно да го инсталирате, да заштедат време и напор. 【Широко се Користи】 : стилист коса станица е едноставен изглед, модерни во дизајн, погоден за сите видови на украсни стилови.Тоа е идеален избор за комерцијални цели, како што косата салони, убавина, продавници и козметика studios, а исто така се погодни за семејна употреба.Боја : Бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата