.

.

SUZCO 6-Pack Камиони RGB LED Неонски Underglow Pod Рок Светла за Полнење, 【Dual-Зона】+【96LEDs】+【2-во-1 Линија】 синхронизирање на Музиката Multicolor Под Светлата Водоотпорен 12V со APP/RF/IR за

SUZCO 6-Pack Камиони RGB LED Неонски Underglow Pod Рок Светла за Полнење, 【Dual-Зона】+【96LEDs】+【2-во-1 Линија】

DEN 1692.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ФУНКЦИЈА 24-внесете далечински управувач, притиснете го вториот копчето и потоа притиснете на првото копче е за секои четири парчиња да се контролира, напротив тоа е иста група контрола. 【DIY ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】6-рок LED underglow светлина комплет е инсталиран на underbody светлина (пред 2x; средината 2x; задните 2x). 6-парчиња рок светла засили вашето off-road искуство со трајни Камион Tuff Бел Камен Светла.Рок светлата се вклопуваат во тркалото бунари и заедно со рамката за рок индексирање и off-возење.Hardwire на вашите возила 12 V извор на енергија и да се вклучи со возило светла.Лесно завртка планината инсталација. 【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】Пакет е вклучена 6 x 16-Led диоди рок pod светлина; 1x 2м/78inch вклучување/Исклучување на Жица; 1x Прилог сино/црна/сина продолжување Жица; 1x SUZCO Бренд Подарок сандак; 1x Упатство за Инсталација.Ова е SUZCO Марка Бренд, производ, ексклузивно достапен во SUZCO. 6x 16-Led диоди рок pod светлина. 1x 2м/78inch вклучување/Исклучување на Жица.АПЛИКАЦИЈА/АКО/RF Remotes. 1x Прилог сино/црна/сина продолжување на Жица. 1x SUZCO Бренд Подарок Пакет Кутија. 1x Упатство за Инсталација.Совршено се вклопуваат за Голф Количка, Off-road Возила, atv настана, UTVs, Камиони, Џипови, Чамци, Џипови, Wrangler, Автомобил, Возила со 12 V DC.Уникатен Dual-Зона контрола, нека вашата off-возење искуство да биде екслузивно со SUZCO LED рок светлина за полнење на вашето возило!Еднаш ќе се инсталира на вашиот камион или SUV, овие LED светла ќе ви даде оптимална видливост.Има осветлување, како оваа на вашиот возење ќе помогне да се спречат непотребни штети кои би можеле да бидат предизвикани од страна на идване карпи или остатоци може да се дојде во контакт со.Совршено се вклопуваат за Голф Количка, Off-road Возила, atv настана, UTVs, Камиони, Џипови, Чамци, Џипови, Wrangler, Автомобил, Возила со 12 V DC.Уникатен Dual-Зона контрола, нека вашата off-возење искуство да биде екслузивно со SUZCO LED рок светлина за полнење на вашето возило!Еднаш ќе се инсталира на вашиот камион или SUV, овие LED светла ќе ви даде оптимална видливост.Има осветлување, како оваа на вашиот возење ќе помогне да се спречат непотребни штети кои би можеле да бидат предизвикани од страна на идване карпи или остатоци може да се дојде во контакт со.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата