.

.

X-Large Премиум Бебе Штракаат, Екстра Мек Кадифен Крава Teether, (BPA Free), со LittleFoot Нација, Безбедни за Teething, се Развива & Подобрува Бебето Рака-Око Координација

X-Large Премиум Бебе Штракаат, Екстра Мек Кадифен Крава Teether, (BPA Free), со LittleFoot Нација, Безбедни за

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДОДЕКА ДРУГИТЕ БЕБЕ RATTLES и да ви помогнеме да го направите ова во вашиот сопствено домаќинство, ние сме создавање на посреќни семејства.ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 0 - 2 години.Добро за возраст од 0-3 месеци 3-6 месеци, 9 до 12 месеци.Оваа штракаат е совршен за смирување новороденчињата и години.Бебињата сакаат да го дофати и да се истражуваат нови ткаенини и материјали.Оваа штракаат поттикнува раниот развој на фината моторика вештини и аудитивни сетила.Овој производ ќе го задржи бебето забавуваат со часови додека обезбедување на утеха и радост.Оваа кадифен играчки е исто така одлична за кога бебето е teething, како што тоа е направено од безбедна и високо квалитетна ткаенина.Производот е издржлив, па може да се негува за годините што доаѓаат.Машина Перат!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата