.

.

WainHan Не Истури Миленичиња Вода Сад Големи | Мачка Вода Сад | Куче Патување Чаши | Куче Вода Сад Патување На Големи | Не Се Лизга Милениче Полека Вода Фидер Сад | Road Trip Ми

WainHan Не Истури Миленичиња Вода Сад Големи | Мачка Вода Сад | Куче Патување Чаши | Куче Вода Сад Патување На

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❥【Високо-квалитетни високо-капацитет】6 x 7.4 x 3 инчен преголеми големина, 750 ML супер доволно голем за вашето домашно милениче да се пие во текот на целиот ден, се пополни со вода да се пие во текот на целиот ден, со ПП смола за стабилноста е вашето домашно милениче е најдобар избор. ❥【За семејства и патување】Нашиот дизајни (лебди и рабови) секогаш гарантира дека нема да има overflows, да ги задржи вашиот дом чисти и хигиенски е она што ние треба да се направи, и се става во вашиот автомобил може ефикасно да се спречи не-spillage во трнлив условите на патот, а за време на патот патувања тоа е грижете се-слободен искуство. ❥【НЕ истури вода】површината на водата плови на површината на водата, кога вашето домашно милениче допири со јазикот, ќе потоне, така што вашето домашно милениче секогаш пијат чиста вода, и секој потоне повратни информации на вода е фиксна, забави брзината на домашно милениче вода за пиење, да се избегне повраќање и голтање, која е исто така корисни за вашето домашно милениче здравје. ❥【Лесно да се чисти】Лебди дискови и рабови се лесно да се отстрани, само да потрае рабови се исклучува кога сакате да се исчисти нив, отстранување на постоечкиот дискови и исплакнете ги со чиста вода. ❥【Било домашно милениче може да се користи】без разлика Дали тоа е мачка или куче, па дури и било која друга домашно милениче може да го користите овој производ, тоа е одличен подарок за домашни миленици, и кога вашето домашно милениче добива валкани со вода, верувај ми треба тоа!.Боја : Армија Зелена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата