.

.

Бебе Музички Креветчето Мобилни Играчки со Виножито,Облаци и Шарени Ѕвезди Sooth Pendant Играчка,Wind-up Музичка Кутија Дизајн,бебе соба Декорација Подарок за Новороденче ?

Бебе Музички Креветчето Мобилни Играчки со Виножито,Облаци и Шарени Ѕвезди Sooth Pendant Играчка,Wind-up Музичка

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Функција : Музика & Ротација, Wind-Up Музичка Кутија ▲Пакет Вклучуваат▲ : 1 x Виножито Музички Креветчето Мобилен. 【Музички Мобилни】Оваа креветчето мобилни игра нежна lullaby да ја измазни вашето бебе во текот на тивка пати или нап време и промовира бебето аудитивни, им помогне на вашиот скапоцени малечки падне брзо заспивање.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.▲Спецификација▲ : Материјал : Еколошки АБС Материјал Pendant : Божилак,Ѕвезда,Cloud Music : Нежно lullaby(Последната За 2 Min)Тежина : 0. 【Безбедно и Лесно да се Инсталира】Ова бебе мобилен направени во еколошки ABS материјални, не-токсични и невкусна, BPA free, мазна раб.И бебињата ќе сакаат да стигнат до допир.Најдобриот Подарок и Најдобар Избор за Бебе Туш. 【Совршен Подарок за Новороденче】Боја кутија пакет.Помогне да се вежба бебето вид.На музички mobile е голема играчка подарок идеја за двете бебе девојка и бебе момче.Помогнат на вашето бебе да научат да се фокусира и да се поддржуваат здравите визуелна развој.Симпатична меки играчки спин полека, може да привлече бебето внимание.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.▲Симпатична Pendant▲ : Симпатична Виножито и Ѕвезда, Облак виси pendant.Нежна музика може да ги охрабрува бебе е сладок сон.Печати на враќање превозот етикета.Изградена од потрошни материјали,на оваа музичка играчка е изграден за да трае и е оптимизиран за лесно чистење.▲Ротирачка Функција▲ : Симпатична цртан филм играчки за 360° ротирачкото,привлекување на бебето внимание.Вежба бебе е атлетска способност, рака-око координација и слухот, способност.Печати на враќање превозот етикета.И внимателно стокмено да биде и функционална и веднаш привлечен.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 【Ротација Мобилни】360°врти играчки визуелно стимулирање и задоволство бебе. 【Wind-Up Музичка Кутија】Започнете пеколен, музиката може да трае 2-3 минути и автоматски ротираат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.За да уживаат и да ги смири бебето.Поттикнуваат бебето развој, на родителите и на бебиња ќе можат да уживаат заедно.Оваа едноставна мобилен е секој детал е светло украсена.Одговараат за 0 до 24 месеци новородените деца, момчиња и девојки.Дебелината на креветчето железнички мора да биде помеѓу 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата