.

.

Протеза Бања Случај Контејнер Поставен: Надгради Протези Кутија со Протеза Четка Протеза Чаши Устата Стража Ноќта Заболување Retainer Контејнер ( Розева )

Протеза Бања Случај Контејнер Поставен: Надгради Протези Кутија со Протеза Четка Протеза Чаши Устата Стража Ноќта

DEN 624.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чистење со четка може да се чистат парцијални протези, половина протези и целосна протеза.компактна големина и лесен во тежина, лесно може да се врши за употреба на отворено кога е потребно.Одлична процесот на производство го прави имаат добра текстура, може да ви послужи за долго време, и не ќе биде лесно да се оштетат.На изработката на овој производ е совршен, и ќе имаат добро искуство во користење.добар избор за вашиот старешини како подарок да им помогне подобро да ги зачувувате и чисти своите протези.Боја : Розова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата