.

.

CHENF кујна допрете Бања Слив Тапа Миксер Слив Сензор Чешми за Вода Автоматско Инфраред Сензор Тапа Touchless Слив Миксер L1055-13

CHENF кујна допрете Бања Слив Тапа Миксер Слив Сензор Чешми за Вода Автоматско Инфраред Сензор Тапа Touchless Слив

DEN 1689.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♥ Нашите тапа може да заштедите до 30% на вода. ♥Филтерот bubbler на практична потоне тапа прилогот има вода-спасување ефект и во исто време ја прави проток на вода неспокојот.Прецизноста и издржливи керамички вентил гарантира мазна и издржливи поврзување на справи, и во исто време, нема истекување или капе во врската, така што ќе можат да го користат овој мијалник миксер тапа удобно на целата година. ♥Тоа им обезбеди здрава и еколошки живот.На допрете го не само што се чувствува солидна, но тоа е издржливи, сигурен,обезбедува трајност и долг живот. ♥Дизајнирани и произведени со комбинација на модерен стил и сигурен функција.Совршен за бања, Kitchenwashroom & cloakroom. ♥Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Бренд Име : CHENFStyle : Современи Инсталација Тип : Дек Монтирани Тежина На Пакет : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата