.

.

Нешто кратко # 0553RM Автоматско Про Ролери Четка Refills - Количина 4

Нешто кратко 0553RM Автоматско Про Ролери Четка Refills - Количина 4

DEN 935.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Количината (4) : нешто кратко модел 553 RM Автоматско Про Ролери Четка Refills.Тешко Поли Сунѓер.Секогаш Останува Мека & Може Да Се Исчисти.Рефил Одговара на нешто кратко Модели #055 & #055 B.Scrubber Лента За Отстранување На Caked На Нечистотија & Scuffmarks Вклучени.Количината (4) : нешто кратко модел 553 RM Автоматско Про Ролери Четка Refills, Поли Сунѓер, Секогаш Останува Мека & Може Чист, Автоматски Ролери Четка Рефил Одговара на нешто кратко Модел #055 & #055 B, Scrubber Лента За Отстранување на Caked На Нечистотија & Scuffmarks Вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата